TSK Heating

+421 905 443 206 tsk@tsk-heating.sk Horná 21 - 968 01 Nová Baňa

Menu

TSK NAŠA PRÁCA

TSK | líder v oblasti žíhania
Naša spoločnosť tvorí už niekoľko rokov jednotku v tepelnom spracovaní kovov. Náš tím tvoria vyškolení pracovníci a špecialisti v odbore žíhania kovov. Využívame najmodernejšie technológie a technologické postupy s cieľom čo najkvalitnejšej a najefektívnejšej práce. Za všetko hovoria naše referencie a spokojní zákazníci. Pracovali sme na mnohých veľkých projektoch, ktoré boli mimoriadne úspešné. Využite našu ponuku a nechajte Vaše starosti na našich pracovníkov.

Spoločnosť TSK ponúka predohrevové a žíhacie práce rôzneho druhu. Poskytujeme vyškolený personál s medzinárodnými skúsenosťami a najmodernejšie technológie. Využite našu ponuku a nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru. Pošlite nám správu v rámci našej webovej stránky, alebo si s nami dohodnite stretnutie pomocou kontaktov.

Žíhanie je spôsob tepelného spracovania zliatin, ktorého cieľom je zmena mechanických vlastností materiálu vyvolaná zmenou jeho mikroskopickej štruktúry pri vysokej teplote. Žíhanie sa robí obyčajne v 3 krokoch: materiál sa najprv zahreje na predpísanú teplotu tak aby bol celý rovnomerne zahriaty ochladí sa na žíhaciu teplotu a na tej sa podrží predpísaný čas (izotermické spracovanie) nechá sa vychladnúť. Niekedy je žíhanie tvorené aj viac ako 3 krokmi, takýto postup sa nazýva žíhací program. Teplota žíhania je často blízka teplote začiatku tavenia materiálu, nikdy ju však nesmie prekročiť. Cieľom žíhania je najčastejšie zvýšenie húževnatosti, ťažnosti a medze pevnosti.

 

TSK | navarovanie
Túto poloautomatickú metódu využívame pre rýchle a celoplošné navarovanie svorníkov s hlavou, so závitom, nitov, kotiev, V-kotiev na plechy, potrubia, kotlové steny, profily a iné. Ide o mimoriadne rýchlu a pokročilú spojovaciu technológiu, ktorá umožňuje navarenie celého prierezu svorníka a nenarušuje základný materiál v rámci tepelne ovplyvnenej zóny. Servis, ktorý výrazne šetrí čas a finančné náklady zákazníka.

čítaj viac